| Tigrunette a întrebat:

Pe 21 iulie o sa plec intr-o tabara in Poiana Brasov-Arieseni, si nu stiu, sa imi iau si haine groase? Stam o saptamana.

Răspuns Câştigător
| Ancaaa23456 a răspuns:

Am fost si eu in tabara la Arieseni. Eu zic sa-ti iei si haine groase, sigur veti avea si activitati ca si urcatul pe munte si va fi frig; dar nu ar trebui sa-ti iei gen 3 pulovere groase, iti trebuie ceva de genul: o bluza cu maneca lunga, pe deasupra un hanorac mai gros, iar peste, o geaca, ca sa poti sa le dai jos daca ti-e cald. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Da,ia-ti o sa ai nevoie.

| GabrielaIoana a răspuns:

Iati si haine groase pentru ca niciodata nu se stie la ce te poti astepta si asa vei fi pregatita.