| Anonima_4798 a întrebat:

Pe 15 iulie plec intr-o tabara cu scoala la Poiana sau Busteni pentru 10 zile. Ce ar trebui sa am in bagaj?

5 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Anonnima sa ma scuzi pentru acest raspuns dar tu chiar esti la asa un nivel de cunostinte ca sa intrebi ce sa-ti pui? pasta de dinti hirtie de veceu crema anti tintari parfum haine rochii papuci slapi si multe altele carti dejucat aparat de fotografiat...

| Iuliaana a răspuns:

Haine pentru toate ''evenimentele'' (ploaie, caldura, frig, petrecere) laughing, pijamale, servetele (umede, uscate) carti de joc, aparat foto, incarcator mobil, perie de par, pasta si periuta de dinti, sapun, sampon, balsam de par etc. Trebuie sa mergi cu prietenii, colegii cu care te intelegi bine, asa vei avea 10 zile foarte placute si distractive.happy.

| Boniboon a răspuns:

Haine si incaltaminte, normal laughing
-pasta de dinti
-periuta
-perie sau pieptan
-deodorant rolling on the floor
-aparatul foto big grin
-carti de joc
-sampon si gel de dus
-telefonul, incarcatorul
Si lista ar fi mult mai lunga, dar nu imi vin toate in minte acum

| Acadela a răspuns:

Pai... bani[in primul rand]laughing
telefon[cu incarcator, in caz ca te lasa bateria], aparat foto[daca ai], pijamale, cateva haine de schimb, un prosop, periuta si pasta de dinti[cu pasta de dinti poti sa faci si farse colegilor, punandu-le pasta pe fata laughing ] si. cam atat, cred!happy
Sper sa-ti fie de folos raspunsul.big grin
Distractie placuta! big hug
Funda?:X

| Anonima_4798 explică:

@Slavic am vrut sa stiu ce ati lua voi daca ati fi in tabara de 10 zile, crezi ca nu stiam ce sa-mi iau?!