| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Pe cartela sau abonament? De ce?

8 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cartela..pt ca ai extraoptiuni mult mai bune decat cele de la abonament, cu min multe si la un pret acceptabil..pe cand la abonament poti sa depasesti minutele si platesti mai mult.

| Flaviucu a răspuns:

Cartela: Ai optiuni cu minute si mesaje mai multe cu doar 5 euro.
Abonament: Platesti mai mult de 5 euro si ai mai putine minute.

| MariaBeatrice a răspuns:

Cartela : Ai mai multe optiuni si platesti mai putin.
Verisoara mea a dat 10 lei pe telefon cu abonament dar pe an are de platit 12 milioane straight face

| Dianna21 a răspuns:

Cartelabatting eyelashes. Uite iti dau un exemplu.
Eu am abonament de 12 euro. in care am 900 minute si 600 sms`uri.
Pe cartela la doar 5 euro care e mai putin de jumatate, ai 1200 de minute si parca 1200 de sms-uri + minute nationale. deci, CARTELA :*

| iuonak93 a răspuns:

Cartela ai extraoptiuni mai bune si mai multe+ca nu platesti asa mult ca si la abonament

| SpartaGirl a răspuns:

Sincer,eu as alege cartela.Platesti mai mult dar ai mai multe posibilitati, mai ales ca la cumpararea telefonului se "ieftineste" daca-l iei cu abonament. Sper ca te-am ajutat!winking

| boris6288 a răspuns:

Cartela Orange

| Alekz96 a răspuns:

La Vodafone e mai buna cartela pentru ca la o extraoptiune de 5 euro pe cartela ai 3000 min si sms`uri in retea si 80 min si sms`uri in orice retea si 150 mb pe cand la abonament pentru aceiasi 5 euro ai mai putine minute, sms`uri si mb happy