| RaR a întrebat:

Pe ce canal e transmis meciul Dinamo V. S Olimpia Balti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Partida dintre Olimpia Balti si Dinamo se va disputa joi, de la ora 19. 00 si va fi transmisa in format LIVE Text pe site-ul Ziare.com.

Partida de fotbal dintre Olimpia Bălţi şi Dinamo Bucureşti, de mâine, 15 iulie, de la ora 19:00, va fi transmisă în direct de postul de televiziune JurnalTV, fiind online şi pe site-ul www.jurnaltv.md, secţiunea LIVE.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gsp.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meciul Olimpia Balti - FC Dinamo se vede LIVE Video HD 100% doar pe site-ul www.Digi-SportsTV.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meciul Olimpia Balti - FC Dinamo se vede LIVE Video HD 100% doar pe site-ul www.Digi-SportsTV.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinamo vs fc olimpia balti pe data 22. 07. 2010 pe ce post va vi transmis meciu? rasp si mie plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aflat je. Îl dă pe sport.ro de la 20:45.
sursa:http://www. prosport.ro/fotbal-extern/europa-league/cainii-isi-anunta-fanii-bucurati-va-de-fotbal-dinamo-olimpia-balti-joi-in-direct-la-sport-ro-6633241

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe PRO tv sau pe sport.ro daca nu intre pe gsp.ro si gasesti comentariu

| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Cred ca maciul este transmis pe pro tv

| DjSteve a răspuns:

Joi 20:45 Dinamo - Olimpia Balti LIVE la Sportro si pe site-ul www.Digi-SportsTV.com

| DjSteve a răspuns:

Joi 20:45 Dinamo - Olimpia Balti LIVE Video HD pe site-ul www.Digi-SportsTV.com

| granini a răspuns:

Returul pe ce program va fi transmis?

| granini a răspuns:

Returul de pe stefan cel mare pe ce program va fi transmis?