| Sanzii123 a întrebat:

Pe ce post TV se joaca maine meciul Olimpia Balti-Dinamo?

16 răspunsuri:
| MarcAnthony a răspuns:

Esti dinamovista? big grin Nu cred ca meciul va fi televizat...nu gasesc pe nicaieri cum ca ar fi transmis.

| MarcAnthony a răspuns:

Eh, lasa ca nu pierzi mare lucru...big grin Oricum, desi sunt stelist, sper sa se califice, pentru coeficient... Bafta, sper sa-l gasesti pe net! happy

| Sanzii123 explică:

@ AntoSirbu... DA SUNT DINAMOVISTA love struck si caut ca nebuna un post unde pot sa vad meciul... Daca astia din tara nu-l televizeaza nu-mi ramane decat sa-l vad pe net big grin

| Sanzii123 explică:

Ms kiss si...succes si Stelei in Europa Leaguewinking

| NuConteazăCine a răspuns:

Meciul nu este televizat, dar va putea fi urmarit liveTEXT pe gsp.ro. (19:00) happy Fortza Dinamo :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se transmite pe postul jurnal tv din moldova.Cauta pe net: jurnaltv.md

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnal tv, e un post din rep Moldova. daca ai antena satelit cu montura H-H sau pozitioner il gasesti pe satelitul eutelsat 2. 16 grade est sau pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbule(AntonSarbu) iti multumesc pentru raspuns.Cand ti l-am gasit deja il aflasem de la TV(culmea atunci pe calculator tocmai asta cautam). Cu ocazia asta macar am gasit adresa aceasta speciala de NET.Sant oltean din Sibiu(tin si cu "U"CRAIOVA), dar in cupele europene la fotbal club tin cu toate echipele din tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E live text pe sport.robig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbule(AntonSarbu) iti multumesc pentru raspuns.Cand ti l-am gasit deja il aflasem de la TV(culmea atunci pe calculator tocmai asta cautam). Cu ocazia asta macar am gasit adresa aceasta speciala de NET.Sant oltean din Sibiu(tin si cu "U"CRAIOVA), dar in cupele europene la fotbal club tin cu toate echipele din tara.Scuze Adyna pentru ca nu am stiut ca iti raspund chiar tie(nu-i nimic ca i-am rarpuns si lui Sarbu), dar poate ai inteles ca doar acum am gasit aceasta adresa si nu stiu inca cum s-o folosesc(cand am intrat si eu in ea am pus aceeasi intrebare). Acuma vreau sa gasesc metoda de-a trimite si raspunsul meu mai departe.Salutari tie, chiar tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sa vad meciul pe net. Poti lasa un id si iti trimit pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se televizeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://jurnaltv.md/ am vazut reclama. sper sa se poata vedea online :)