| CrissElla a întrebat:

Pe ce data apar cartile: jurnalele vampirilor intoarcerea: Miez de noapte si urmatoarea? thinking

3 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

Intoarcerea a aparut deja cu doua volume : Caderea noptii si Suflete umbra. A nu se face confuzie Jurnalele vampirilor din a carei serie au aparut 6 carti ( Trezirea, Furia, Lupta, Reuniunea si Intoarcerea:Caderea noptii, Intoarcerea: Suflete umba) cu seria Jurnalele lui Stefan din a carei serie au aparut 2 carti : Inceputul si Sete de sange.
A treia carte din Jurnalele lui Stefan o sa apara in iulie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea cu revista BRAVO?
Din alea mai apare doar una:,, Nesat,,; pe 19 iulie.
,, Intoarcerea,, nu a aparut inca.Sunt carti noi.
Intra pe www.ledabooks.ro pentru mai multe detalii.:*
Si eu sunt fana TVD.Nu rata sezonul 3, din 9 septembrie!
Ieri am gatat de vazut si ultimul episod din sezonul 2.

♥it!

Dar in general sunt doar fete de 11-12 ani obsedate de Damon O_O care nici nu inteleg povestea.Ma rog...

*________*

Stay tuned!

| vampireluvertvd a răspuns:

Cartea a aparut deja!
O poti comanda aici-http://www.ledabooks.ro/Jurnalele_Vampirilor_7/
daca doresti sa citesti prima pagina am postat-o chiar eu pe blog-ul meu astazi 28/10/2011
http://vampirediariesecrets.blogspot.com