| Anonymus3000 a întrebat:

Pe ce data incepe scoala? (2012-2013)

14 răspunsuri:
| Georgy090 a răspuns:

10 septembrie pentru ca se nimereste lunea iar 15 cum a spus OmulCareStieCeFace se nimereste sambatabig grinbig grin funda?

| DarkBlood32 a răspuns:

Anul acesta va incepe scoala pe 10 septembrie in toata Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 10 septembrie din pacate ministrul ista in loc sa o lase cum trebuie a facut-o mai scurtasadsadsadwinking

| Xenya a răspuns:

Buna! Scoala o sa inceapa pe 10 septembrie!

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Noua ne-a spus ca pe 15 la voi nu-s cum e

| Innnaa a răspuns:

Cred ca pe 10 Septembrie...

| Inkubus a răspuns:

Ciudat.thinking mie mi-a zis d-a dirig. ca scoala incepe pe 1 septembire straight face. Nu mai stiu ce sa inteleg.thinking

| RamonaRay a răspuns:

Scoala incepe pe 10 septembriebig grin

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

10 Septembrie...I don't want to see

| Andreea48 a răspuns:

10 septembrie

| AlexandruHahaha a răspuns:

Am inteles de la o persoana ca s-a uitat la stiri si ca o sa incepem scoala pe 17 big grin

| Mary2207 a răspuns:

Eu am auzit ca se incepe pe 1, dar pica sambata. Deci poate pe 3 septembrie.

| Cali_Domilescu_1998 a răspuns:

Eu am inteles ca pe 17 septembrie 2012