| rusumihai66 a întrebat:

Pe ce data luam vacanta mare? te rog!

26 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Pai dupa cum au zis astia la radio pe 17 [au mutato laughing ca era pe 15
crying plz funda

| Alyra a răspuns:

Depinde în ce clasă eşti. Cei din clasa a8-a primesc vacanţa pe 10 iunie, iar restul pe 17iunie(după o săptămână).

| eXtreme21 a răspuns:

Luam vacanta pe 17 iunie. Fundaa. plz!

| Shopiaalin a răspuns:

17 iunie. funda?:*

| ASimpleUser a răspuns:

De obicei vacanta mare incepe de pe 16 iunie dar acu nu stiu ce s-a intamplat cu vacantele si cred ca s-a schimbat data totusi daca vrei sa fii sigur intreaba un profesor... sper ca ti-am fost de ajutor

fundita

| mihaela999 a răspuns:

Pe 17 iunie

| Cristinaaaa_8385 a răspuns:

Pe 17 iunie. funda?

| ✿puffa✿ a răspuns:

Pentru clasele a8a cred ca pe 10. iar pentru restul pe 17thinking

| roland2948 a răspuns:

Pe data de 17 iunie.

| SandaraPark a răspuns:

17 iunie 2011big grin

| Alice a răspuns:

Buna cei de a VIII-a pe data de 10 iunie; ceilalti pe 17 Iuniehappy.

| FlaviaLove a răspuns:

Daca esti clasele 1-7 sau 9-11 atunci iei vacanta mare pe data de 17 iunie daca esti a 8 a atunci pe 10 iuniehappy sper ca te-am ajutatkiss

| Biiiiiia a răspuns:

Buna Cezar!
Clasele a5-a,a6-a,a7-a,a9-a,a10-a si a11-a iau vacanta pe 17 iunie, iar cele de a8-a si a12-a iau vacanta cu o saptamana mai devreme pe 10 iunie.

| MeMyselfI a răspuns:

Pe 17 iunie

| ionutzRap a răspuns:

Pe 17 iunie

| TeooOo a răspuns:

Vacanta luam pe 17 iunie

| Remmy a răspuns:

17 iunie funda

| ralussita a răspuns:

17 iunie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 17 iunie si incepem pe 12 septembrie *:

| 112garcea a răspuns:

E pe data de 11 iunie 2011.asa stiu eu. funda te rog?

| Mercurio10 a răspuns:

Pe 12 iuniehappy.sa scurtat cu 1 saptamanahappy

| Pinky_1427 a răspuns:

Buna.Pe18iunie.Te pup.Pa

| Mădăă_6620 a răspuns:

Pentru cei din clasa a VIII-a, vacanta se ia pe 10 iunie, iar pentru restul pe 17 iunie.Pe 22/24 Evaluarea nationala.batting eyelashes

| anuta222 a răspuns:

Buna,pe 15 iunie... daca nu ma insel!

| Rev a răspuns:

LUAM vacanta pe 17 iunie

| Kornes a răspuns:

Cred ca pe 22 sau 23 ca trebuia sa o luam in 17 dar sau schimbat un pic legile, funda?