| Dana a întrebat:

Pe ce data se ia vacanta dintre semestre?:S
funda

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Elevii au început cursurile noului an şcolar pe 13 septembrie. În perioada 1 - 7 noiembrie 2010, clasele din învăţământul primar şi grupele din învăţământul preşcolar au fost în vacanţă. Ceilalţi au intrat în vacanţă abia pe 22 decembrie 2010 si s-au intors la şcoală pe 5 ianuarie 2011.

Cursurile vor fi ţinute până pe 28 ianuarie, iar în perioada 29 ianuarie -6 februarie, elevii se vor afla în vacanţa intersemestrială.

Semestrul al doilea va începe pe 7 februarie. În perioada 16 - 25 aprilie 2011, elevii vor fi din nou în vacanţă. Cursurile vor reîncepe pe 26 aprilie şi vor dura până pe 17 iunie, după care elevii vor intra în vacanţa de vară, până pe 11 septembrie.

Tezele de pe semestrul I al anului şcolar 2010-2011 se susţin, de regulă, până la data de 17 decembrie 2010, iar cele de pe semestrul al II-lea până la data de 20 mai 2011.

Ti-am dat tot anul scolar, ca sa ai o imagine completa a vacantelor scolare.

9 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

31 ianuarie love struck

| koko a răspuns:

28 ianuarie

| Andr3yCzz a răspuns:

Pe 29. 1. 2011
O saptamana de vacanata big grin

| Bianca2b a răspuns:

29 ianuarie.

| 알리나 a răspuns:

Avem pe 28 pentru caa atunci cade Vineri.

| Girl a răspuns:

Pe 29 ianuarie si incepem pe 7 februariebig hug

vacanta placuta de pe acum, ca scoala mea a cam luatlaughing

| Liniutzzaaaaaa a răspuns:

28 ianuarie si dureaza o saptamana deci pe 7 esti la scoala. Funda?

| luky7ro a răspuns:

Pai din cate stiu se ia in 31 Ian

| catalyna16 a răspuns:

28 ian.parca