| Kido0 a întrebat:

Pe ce program e Iubiri Secrete? si cand? la cat? funda rapidd plzz

Răspuns Câştigător
| Razvan4414 a răspuns:

App id este razvan.badboy3@yahoo.com si nu este in fiecare zi este de luni-miercuri si daca vrei reluare duminica de la 20:00 pana la 1:00 tot pe prima tv.Este reluarea tuturor episoadelor din saptamana respectiva!tongue

5 răspunsuri:
| Razvan4414 a răspuns:

Poi programul Iubiri secrete care este si preferatul meu il poti vedea luni marti si miercuri la 19:30 pana la 8:30 pe prima tv.Ia id meu razvan/badboy3 sa-ti explic despre ce e trelenovela si mai multe. Funda?

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Prima tv mai mereu si ora 7 jumate

| ThiiisIsMee a răspuns:

Pe prima tv la 7 jum sau 8 jum. dar poti sa il vezi online pe site-ul primatv happy funda?big grin

| catalin99grigore a răspuns:

Pe prima tv de la 7:30 la 8:30 si reluare dimineata de la 7 la 8 da nu incepe doar luni marti si miercuri...ii beton:funda

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Prima tv la ora 7:30 pana la 8:30