| AlliCe a întrebat:

Pe ce program pot edita poza astfel incat o sectiune din ea sa fie in ceata?

12 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Picasa.

| madalinutza a răspuns:

Cu photoscape 100%...winking sau cu magic photobig grin

| OnWeed a răspuns:

Iti recomand Photoshop. Daca ai nevoie de ajutor trimite-mi un PM. happy

| MissD a răspuns:

Picasa 2.

| PauLa.M a răspuns:

Photoscape[intri la filter apoi region(out of focus)ai mai multe pe acolo] sau picasa.

| Katiee^^ a răspuns:

Incearca cu PhotoScape sau PhotoShop happy

| anonimmmmm a răspuns:

Photo editor, descarca-l de pe google, si cind incarci poza aleasa in rpogram, dai la make up, si acolo este ca atare o metoda de curaatare a fetei, dar poti si sa faci o parte a pozei in ceata.

| Denisse_8813 a răspuns:

Photoscape happy

| YepIsSuspended a răspuns:

Gimp, Photoscape, photoshop

Răspuns utilizator avertizat
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Incearca cu Photoscape.

| Diana7383 a răspuns:

Photo scapethinking