| Nicholas a întrebat:

Pe ce site pot sa vad cu cine am cazut in clasa la liceu?(incep clasa a 9-a, sunt in Alexandria, Teleorman).
Daca stiti, dati-mi un link si eu va dau funda. Vreau rasp cat mai repede.

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Wow Nicholas, ce tanar esti, din filmele pe care le-am vazut cu tine eu credeam ca esti mult mai in varsta. rolling on the floor

| Byclick a răspuns:

Du-te la liceul respectiv, ca s-au afisat clasele.

| Teresa a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010/advSearch/
bifezi cautare dupa admitere si nu pui numele sau mrg prenumele pui sc si judet si specializare si iti da colegii

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Incearca pe admitere.edu si ca s`ar putea sa fie happy

bafta :*

| Nicholas explică:

Momentan, nu pot sa merg la liceu, pe net nu sau afisat?

| BabyDoll a răspuns:

Nu avem cum sa stim daca nu ai zis numele si prenumele tau, liceul si profilul unde esti si judetul. fara astea nu te pot ajuta happy

| Diutza_6190 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010/advSearch/

completezi acolo numele liceul si etc...

| Diutza_6190 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010/advSearch/

completezi acolo cu numele

judetul

scoala la care ai fost etc