| clmadalina a întrebat:

Pe facebook nu mai vreau sa primesc cereri la jocuri.Cum as putea sa le scot?

4 răspunsuri:
| IzZabela119 a răspuns:

Nu ai cum sad si mie imi tot apar. din 40 notificari 30 sunt numai aplicatii de jocuri:@ straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fiecare cerere de joc, dupa ce apesi x sa inchizi, apasa " block this game"
adica nimeni nu va mai putea sa-ti trimita niciodata cerere cu jocul acela
partea proasta este a vor exista si alte cereri de la alte jocuri
dar este bine si asa

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru IzZabela119):

Du-te la "Privacy settings" apasand pe sageata de langa "Home" apoi mergi jos de tot si ultima chestie este "Blocked People and Apps", dai click pe "Manage blocking" si la "Block app invites" scrii toti prietenii pe care ii ai pe facebook. Si daca vrei sa ii scoti, sa mai primesti cereri la jocuri si aplicatii, dai "unblock" la fiecare persoana. Dar nu stiu, cred ca blocheaza toate aplicatiile, adica nu numai jocurile. Eu asa am facut si nu mai am nicio invitatie la niciun joc sau aplicatie.

| Hada_Estera_1962 a răspuns:

Da,aceasta era intrebarea.