| Luci88 a întrebat:

ce sa fac la Facebook sa nu mai primesc cereri de jocuri?

3 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Nu prea ai ce face, cererile alea din pacate vin cu sau fara voia ta.Cel mai simplu este sa le dai ignore la persoanele care iti dau non-stop cereri si sa blochezi jocul respectiv si nu vei mai primi.

| MishelleArt a răspuns:

Buna. Metoda exista de a bloca sa nu mai primesti cereri. Am sa te invat eu cum. happy

Atunci cand primesti cereri de joc primesti notificare. La fiecare notificare exista 2 "butoane" foarte mici. Un cerc intitulat "read" si un x. Dand click pe x se vor bloca toate cererile pe jocul respectiv. Funda? happy

| Incapabil a răspuns:

Spune-le prietenilor tai sa nu-ti trimita, caci trimit degeaba.Sau posteaza pe wall-ul tau,''Nu mai trimiteti cerere de la jocuri, ca oricum nu le accept''.