| Oana_5036 a întrebat:

Pe lady popular poti trimite haine sau bani, etc? Daca da, cum?
funda!

Răspuns Câştigător
| pinkdark a răspuns:

Nu nu se poate scumpo. Dar daca o-sa aflu ca se poate sigur o-sa te ajut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba poti sa transferi bani cand esti la lvl 5 poti sa dai provacari pe bani si daca castigi ii iei

| CocaColaCuLamaie a răspuns:

Buna1 nu oti trimite haine. dar poti intr-un fel bani faci provacari pe bani si daca kastigi ii primesti. fundabatting eyelashes si ca sa stii eu am fost anonim pentru ca atunci eu nu aveam contbig grin