| Breakingthehabittonight a întrebat:

Pe mine una ma cam incurca plimbarescu asta? pe voi nu?

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Nici mie nu imi place... in plus primesc si spam-uri pe adresa de e-mail.
Eu intram si mai intru cand am timp pe site ca sa mai dau un sfat, ca sa mai vad alte pareri, etc... acum vad si reclame, deci s-au dat pe brazda administratorii.
Era inevitabil? Era necesar?
Era special, intr-adevar, fara spam, dar acum?!
Ma deranjeaza si pentru ca apare in lista de raspunsuri. Nu mi se pare foarte eleganta masura asta de reclama, dar in fine.

2 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Ba da... oare cat are de gand sa ramana acolo? daca are un nume predestinat, sa faca atunci o plimbare si in alta parte.

| Doddel a răspuns:

Nu ma incurca, pe tine cu ce te incurca?