| BOOBZen a întrebat:

Pe skateboard, cum se face schema Ollie, tot incerc dar numi iese

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Buna! Uite un video care te poate ajuta! http://www.youtube.com/watch?v=emo9IJFnB2M Succesc si sper sa iti iasa! O seara placuta!

1 răspuns:
| stefanutzsk8 a răspuns:

Salut BOOBZen..sunt si eu sk8er si te pot ajuta...te pui pe skate, piciorul din fata langa primele 2 suruburi, si cel din spate, pe tail..si cand apesi pe tail, sari si stergi cu piciorul din fata..ai inteles?