| Comandocip a întrebat:

Pe un gard sunt 5 ciori un vanator inpudca 3 cate au mai ramas?

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Niciuna

| ochiverzi91 a răspuns (pentru T7uk):

Ce intrebare stupida. Ai spus niciuna, explica-mi si mie te rog, daca spui ca nici una inseamna ca celelalte s-au speriat de la zgomot nu? Atunci, daca s-au speriat de la zgomot, cum pusca mea a impuscat 3? Ar fi trebuit sa se sperie la prima cioara impuscata.

| T7uk a răspuns (pentru ochiverzi91):

Eu am raspuns la misto in caz ca nu tiai dat seama si mai usor cu oftica asta.

| ochiverzi91 a răspuns (pentru T7uk):

Oftica? Cred ca glumesti.Pentru ce? Vroiam si eu o explicatie logica pentru raspunsul pe care l-ai dat. Dar vad ca tu cu totul esti "la misto".

20 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

Zerohappy pentru ca restul s-au sperait si au zburatlaughing

| cristianfrunza a răspuns:

Niciuna, deoarece toate s-au speriat din cauza impuscaturii!

| Mikasa a răspuns:

Nici una ca celelalte fug.

| muhuaxela a răspuns:

Niciuna.

| Dya22 a răspuns:

Nici una!

| Isabela96 a răspuns:

Nici una ca restul se sperie si zboara:d

| CrazySoursD a răspuns:

Nu mai ramane niciuna ca celelalte se sperie si zboara de pe gard.

| JustCosmin a răspuns:

Ha ha. Nici una big grin

| IL03ELO a răspuns:

Au ramas 0.3 moarte si 2 au fugit. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inpudca...nu stiu chineza

| stiitorul a răspuns:

0 ca daca impusca 3 celelalte zboara funda

| AnyaAna1997 a răspuns:

0 pentru ca cand vanatorul a impuscat 3 celelate sau sp[eriat si au fugit.

| Iorga_Elena_1991 a răspuns:

Nici una deoarece au fugit toate.

| Vinovatul a răspuns:

0 funda te rog

| Marian3rd a răspuns (pentru Vinovatul):

Deci tu esti vinovatul?

| nanami a răspuns:

Sunt in clasa a 5-a si raspunsul meu pentru problema ta e ca au mai ramas 2 ciori

| Dragoş_Stamatescu_1996 a răspuns:

Doua.oare?