| Andrei Robert a întrebat:

Pentru cei care asculta muzica de club, vor muzica noua, intrati pe acest radio si ascultati.
Asculta Radio Deejay cu Dj LovAdy, doar pentru tine, doar aici, in Dorohoi!\m/ cu un click:) http://listen.seekerzhost.com:8000/listen.pls
Dedicatii & preferinte muzicale la Y! M: radiodeejay@ymail.com
Da si tu mass-ul mai departe daca esti cu noi! Noi suntem playlist-ul tau!:)
Am placerea de a fi chiar eu deejay, si nu sunt singurul...as vrea de preferat daca va place sa adaugati ID-ul in lista pentru o mai buna colaborare:)
Ce vreau sa va mai spun, acest radio are cea mai mare frecventa radio 320kb/s, 48.0kHz.
Multumesc:D

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Cool!