| paul_5950 a întrebat:

Pentru cei care ati citit Harry Potter 5, va rog ziceti-mi si mie in mare cum s-a terminat cartea.Deoarece am citit HP5 acum vreo 2 luni, si acum vreau sa termin seria, insa inainte de a ma apuca de volumul 6, vreau sa-mi amintesc unpic din volumul 5.NU ma intereseaza tot ce s-a intamplat in carte, doar de pe la sfarsit, ca stiu ca spre sfarsit is fazele alea cand afla harry despre trecutul lui si a lui voldemort, ceva cu destinul, si cu globu ala care arata destinul, si de ce o vrut de fapt sa-l omoare voldemort pe harry, lucruri pe care as vrea sa mi le reamintesc inainte de a continua cu volumul 6.Mersi!

2 răspunsuri:
| paul_5950 explică:

Pana acum de cand sunt pe TPU am vazut ca sunt useri seriosi, dar din cate vad exista si anumiti frustrati care nu au ce face. Daca nu aveti fratilor ce face, ocupati-va timpu cu altceva, nu raspundeti aiurea la intrebari doar ca sa va aflati in treabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai citrsti si uiti...grav intr-adevar si te mai faci si de ras