| DanyXhell a întrebat:

Pentru cei care joaca Combat Arms.Am o problema.Tocmai astazi mi-am instalat jocul si ...am intrat in el.Am intrat am asteptat pana s-a incarcat cu omul care fuge, iar apoi imi iese din joc de tot si imi apare o mica fereastra cu MapleStory si inca o reclama cu bani. Ce as putea face sa rezolv problema, chiar as vrea sa incerc acest joc.Multumesc mult sper sa ma ajutati cei care stiti sa rezolvati problema.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sosetuta a răspuns:

Singura varinta care merge pe tot globul e varinta in rusa careo am eu ce originala in engleza merde doar pe asia si america daca intelegeti nu acopera si Romania daca gasiti varinta in rusa o sa va mearga

| BobbyMaster0fPC a răspuns:

Nu stiu mie imi iesi din joc atunci cand joc...

| BobbyMaster0fPC a răspuns:

Te pot ajuta.cred...http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk acolo introduci cheesti;) si mie mi-a mers totul e gratis