| wizopo a întrebat:

Pentru cei care joaca Nostale: Care e cea buna clasa? Arcas, Magician sau Spadasin? Argumentati-va raspunsul! Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Toate clasele sunt bune...depinde de preferintele fiecaruia

2 răspunsuri:
| tacamaca1 a răspuns:

Magicianu e dupa mine deoarece poate intra cu holy la loduri pe la 46 in rest ce ceilanti la 55 sau 65 da are si red si blu mag cele mai distructive spuri

| IsaNikki a răspuns:

Toate clasele sunt bune. Eu de exemplu sunt Magician, insa am putina HP. Avantajul e ca are o gramada de area, si poti sa lupti de la distanta, mai ales daca ai un pet cu tine care sa fie cel care este atacat. Arcasul are viata si el mare, cu niste SP foarte bune si folositoare. Iar Spadasinul are cel mai multa viata dintre toate clasele, si face putini miss. Te poti informa de pe blogul nostale.es (eu cel putin pe asta il joc, insa tu poti sa te inforezi de pe blogul la tara in care joci ). Sper ca te-am ajutat ^^