| sweetgirl_6205 a întrebat:

Pentru cei care joaca remi:
De ieri nu mai merge site-ul remi-online.ro.Astazi am cautat alte site-uri pe care sa ma joc remi si mi-am facut cont pe joci.ro.Acuma seara am incercat sa intru si nici acesta nu mai mergecrying. Stie cineva de ce? Daca da va rog spuneti-mi si miesad. Multumesc si o seara buna in continuare.

9 răspunsuri:
| sweetgirl_6205 explică:

Merge joci.robig grin.Remi-online tot nu mergesad

| sweetgirl_6205 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri.Am intrat si eu si am vazut ca e in reviziehappy. Maine dupa ora 18:00 va functiona din nou.

| sweetgirl_6205 explică:

Trebuie sa mai scrii inca o data site-ul www.remi-online.ro.O sa mearga din seara asta dupa 18:00:D.De abia astept:D:D:D

| Effy12 a răspuns:

Probabil ca exista o problema la tine. Mie imi merge foarte bine site-ul.Mai inceraca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai inceraca sa intri la remi-online. Ai sa vezi ca acum merge. Din cate stiu eu cei de p site au facut unele modificari;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.nici mie nu imi mergecrying imi apare un enter mare si albastru pe ecran si se logheaza la alt site cryingcrying.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge sa intru in tarile alea, imi zice ca nu s`a reincarcat pagina, sa apas F5 si tot degeaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge de cateva zile... ce s-a intamplat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa nu fie virusat calc