| GoooGle a întrebat:

PENTRU CEI CARE JOACA SA-MP ( san andreas multiplayer )! Mi-am facut un server.toate bune si frumoase pana cand il dau la prieteni.eu pot intra pe el dar ei de ce nu pot? Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Singura problema ar fi ca tu ai ROUTER! big grin... daca vrei sa tii server de samp, trebuie sa folsesti hamachi. asa am si eu ip si nu pot tine server de cs fara hamachi happy

2 răspunsuri:
| bestialu96 a răspuns:

1.ai ip dinamic sau stabil
2. poate au introdus IP gresit gen 192. 169. 1, 1
3. poate ei au ip rutabil (ADICA care nu poti tine un server deoarece viteza e mica si ip se schimba mereu)
ce samp ai ala 3a. (sau ala nou in fine nu mai joc samp de cam la inceputu lu 2010 ca mi s-a stricat pc)
incearca noul samp
am auzit ca e imbunatatit
poate scripturile nu sunt bine facute si le da errori (asa mi se intampla mie)
poate nu au introdus un numebig grin?
nu stiu altceva sa mai iti zic eu eram dependent D SAMPlaughing) acum un an (o sa ma joc cand imi fac pc)
in fine daca nu rezolvi cu nimic din problemele astea nu stiu...
fundaaaA?

| GoooGle explică:

Am hamachi. dar ce sa fac cu el? sa le dau IP-ul de la el?