| Alvez a întrebat:

Pentru cei care se pricep bine la pariuri as vrea si eu sa-mi spuneti ce meciuri sa pun saptamana asta pe bilet ca eu mereu cand pun 1-2 meciuri nu-mi ies.

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu exista niciun meci sigur la pariuri... Poti juca pe statistici sau pe principii matematice. Eu am o strategie matematica pe care am pus-o in aplicare si a mers, doar ca e un castig mititel la cat timp investesti. De ex. din 190 de lei am facut 250 de lei (adica 60 de lei profit) in vreo 10 zile, totul bazat pe matematica, fara niciun fel de cunostinte sportive. In fine, momentan cuget la o alta strategie matematica ceva mai evoluata, pentru ca vreau sa investesc mai multi bani (vreo 300 de ron).