| DanyXhell a întrebat:

Pentru cei care sunt mai bogati, va rog frumos sa va inregistrati aici pe site-ul asta, si sa cumparati 100 de jetoane sau mai multe, puteti castiga si voi bani multi, in euro, si eu primesc 50 de jetoane la fiecare prieten care cumpara 100 de jetoane.
Raman dator pe viata, chiar am nevoie de jetoanele astea sa imi mai fac ceva bani. Este o treaba serioasa, nu e teapa sau alte chestii urate.
Multumesc mult si sper sa ma ajutati!

Link : http://www.prizee-gold.com/? parrain=gCE21Vh540JlTSO76u
Inregistrati-va > Cumparati 100 jetoane

1 răspuns:
| Mentaaaaa a răspuns:

Te sfatuiesc sa te angajezi undeva si sa castigi banii in lumea reala.