| laura06 a întrebat:

AM CASTIGAT 25 EURO

pe http://www.prizee-gold.com/? parrain=U2egcAY7obJnChnOuu am cumparat 100 + 20 jetoane cadou in valoare de 9, 99E si am jucat cu cate 1 jeton jocul de bar si am ajuns la suma minima de 25 euro pe care deja mi iau virat pe card (tot cu cardul am ales sa platesc)
e super jocul si chiar platesc, nu stiu cum sa fac sa va arat transferul

4 răspunsuri:
| laura06 explică:

Pai dormi daca nu te intereseaza, te-a bagat pe tine cineva in seama? sau ti-e ciuda ca altii castiga si u faci la.

| laura06 explică:

laughing) hai sa ne laudam laughing

| Bianca_2202 a răspuns:

Bravo...vreau si eulaughing... felicitari:X

| Andrei_Blejusca_1997 a răspuns:

Ce fel de card ai folosit? vreau sa te intreb mai multe chestii despre tranzactia asta