| ionnik a întrebat:

Pentru cei din BRASOV :
stie cineva cu ce autobuz se ajunge din livada postei (sau din oricare statie apropiata de livada postei) la paradisul acvatic?

5 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Pai vi la gara si apoi mergi spre Bartolomeu adica spre Paradisul Acvatichappy Daca nu vrei sa platesti 6 lei pe 4 bilete, platesti 5 lei pe un abonament pe o zi. Distractie placuta!

| ionnik explică (pentru TheCritic):

Daca iau nr 16 din livada si cobor la statia "plevnei" este bine? adica cum ar veni, dupa universitate.

| ionnik explică (pentru TheCritic):

Daca iau autobuzul cu numarul 16 si cobor dupa universitate este bine?

| TheCritic a răspuns (pentru ionnik):

Man, eu nu mai stau in Brasov dar asa iti zic ca e cel mai sigur, ce e daca mergi pana in gara. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy Intreaba la casa de bilete pentru ca sigur iti va zice doamna de acolobig grin

| AlExUtZu4423 a răspuns:

Iei 40 de la capat, la SATURN si de acolo te descurci tu. Bafta!