| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei din Bucuresti: Ce parere aveti despre `liceul` Grivita?

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu prea este un liceu asa bun.hee hee

| oz a răspuns:

Ce e peste 8 este bun.
Grivita din cate stiu eu nu este un liceu stralucit.

| Elly4all a răspuns:

Nu este prea bun si fratimiu este in Grivita si nu e cine stie ce, dar aici nu trebuie sa dea bani pentru a trece clasawinking

| Parintele a răspuns:

Un liceu de rahat... sper sa nu ajungi pe acolo nici macar in vizita.

| www a răspuns:

Nu am auzit de el.

| Roxana_6190 a răspuns:

Din cate am auzit eu(eu am 12 ani jumate), eu sunt in scoala Generala, dar din cate am auzit nu este un liceu rau sau foarte bun! Este un liceu...acceptabil! Fiecare scoala, liceu, faculatate are defecte si calitati! Este un liceu bun, dc? ai intrat tu la el? Bravo! Te feleicit!(bineinteles daca ai intrat)! Pa pa ne mai auzim!

| xD101 a răspuns:

E un liceul ca toate celelalte, cu bune si cu relewinking