| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei din Timisoara unde pot sa gasesc carti de joc Bicycle sau Bee sau Kem? Pentru ca am fost zilele trecute prin mall si nimic! Nimeni nu mai avea. AA si inca o intrebare : Unde pot gasi albume Michael Jackson? in afara de diverta din mall ca nu mai are ce am vrut eu.

6 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Pe google!

| BRoxana a răspuns:

Si in supermarketuri gen real, metro gasesti albume mj eu am vazut prin real...
carti nu stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carrefourcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru bicycle si bee incearca pe www.PlayingCards.ro, Kem nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carti Kem (acetat de celuloza) poti gasi pe site-ul : www.cartidejoc.ro ...sau la clubul recreativ Trismegistus (tel 0722227230)

| Andrei0510 a răspuns:

Am,vazut,recent,in,Mall.Cum,cobori,scarile,rulante,de,la,etajul,cu,mancare,o,sa,vezi,un,magazin,de,tigari,si,trabucuri.Langa,el,putin,mai,jos,e,un,chiosc,unde,se,vand,tricouri,amuzante,cani,brelocuri,si,pe,tejghea,sunt,cateva,modele,de,bicycle,tally-ho,si,altele(toate,autentice).Un,bicycle,standard,e,21,de,lei,iar,un,tally-ho,e,23.Preturile,pot,urca,pana,la,37,de,lei,pentru,un,pachet.Sper,ca,te-am,putut,ajuta.

P.S.:Scuze,pentru,atatea,virgule,dar,mi,s-a,stricat,space-ul,la,tastatura.

O,zi,frumoasa,in,continuare.
happy