| HelpMePlss a întrebat:

Pentru cine doreste ca Boomerangul sa apara la tv poate sa semneze aceasta petitie http://www.petitieonline.ro/......44053.html si dati va rog mai departe si pe mess sa se stranga cat mai multe semnaturi.Fiecare semnatura conteaza:).

4 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Buna! Felicitari pentru initiativa. Postul de televiziune Boomerang mai este printre putinele existente pe piata, care mai difuzeaza desenea animate normale, asa ca ar merita introdus in grila de programe a cator mai multe firme happy

| AlinutzaRouz a răspuns:

Am semnatwinking

Hinata

| AlinutzaRouz a răspuns:

Stiu, am vazut

| HelpMePlss explică:

Hinata si ceilalti care ati votat va rog sa va uitati in email la imbox pentru a confirma, altfel semnatura nu va aparea pe sitehappy