| adi021 a întrebat:

Pentru cine joaca Top Eleven, cum se pun jucatori la NEGOCIERI? FUNDAAA

4 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu ii pui le negocieri fiecare jucator de-al tau poate fi ofertat. Cand intri la transferuri de ii vezi pe unii dintre jucatori cu un timp care se scurge inseamna ca cineva ia ofertat si in timpul acela proprietarul jucatorului poate accepta sau respinge oferta.

| dgeko a răspuns:

Iti recomand xpert eleven (il gasesti cautand pe google) e mult mai interesant decat cel de pe facebook. Daca vrei mai multe detalii da-mi un pm cu id-ul tau.Bafta!

| adi021 explică:

Mi sa ofertat la vreo 2 jucatori dar n-am vrut ca imi erau buni...

| Iosif_Adelin_1997 a răspuns:

Nu poti decat sal vinzi.Scuze dar nu stiu, am incercat si eu si m-am fraierit.