| iΌĄηηĄ a întrebat:

Pentru fetele care sunt admine la pagini de facebook. Vreau sa-mi fac o pagina in care sa bag poze,statusuri,concursuri, jocuri, etc. Stiti voi despre ce e vorba. Insa, e prima oara cand imi fac si nu prea stiu cum se procedeaza la crearea paginii.
Ce categorie sa aleg pentru pagina? Apoi vreau sa dau admin. Fundita! vreau explicatii clare si concrete!

10 răspunsuri:
| Ladybuug a răspuns:

Buna, cel mai bine alegi comunitate. Si, daca cumva cauti admin, ma oferbatting eyelashes

| iΌĄηηĄ explică (pentru Ladybuug):

Lasa-mi Id-ul tau in mesaj sa mia vb;*.

| iΌĄηηĄ explică (pentru Ladybuug):

Mai * blushing

| 00000000000000000000000000000000 a răspuns (pentru Ladybuug):

Vrei sa fii admina pe pagina mea? uite id meu sorynutza.scumpik

| 00000000000000000000000000000000 a răspuns (pentru Ladybuug):

Am nevoie de admine ...care ma ajuta? plzz

| DiannaDia a răspuns (pentru 00000000000000000000000000000000):

La ce categorie ai pus pagina?

| dianaaaaax a răspuns:

Bună.Eu zic să pui Comunitate♥.Mă ofer şi eu să fiu admină.hee hee

| iulitruly a răspuns (pentru dianaaaaax):

Daca vrei sa fii admina add officialoamintire

| KiduuxD a răspuns:

Intra pe o pagina si acolo o sa iti dea undeva creeaza o pagina, dai acolo si apoi iti explica cum sa procedezi.Eu asa am facut.

| Eduard_Onea_1991 a răspuns:

Caut admini pentru pagina de FACEBOOK ''Smile & Tears''! Suntem 12 admini si vrem sa ajungem la 1000! Cine vrea sa faca parte dintre noi add id de mess : onea_angels! Multumesc!