| fsdfdsfdsf a întrebat:

Pentru Metinisti : Cine are cont pe http://mod2.metin2gx.ro/. Si vrea sa-mi faca si mie un cont, ca imi descarc acest metin privat dar cand dau sa ma inregistrez zica ca e disponibil doar pentru useri care au deja cont, si cand dau sa fac cont zice ca "Inregistrarile pe acest server au fost inchise! Va asteptam sa reveniti!" va rog frumos cine. mi face si mie cont? da. ti mesaj.

1 răspuns:
| Kenny a răspuns:

Nu mai merge sa-ti faci conturi pe GX, imi pare rau. Incearca alt server.