| shinedani a întrebat:

Please vreau s aflu si eu cum pot pune la cometarii pe hi5 poze, melodii, etc logik fundita

3 răspunsuri:
| yodeni a răspuns:

Pai de ex melodii intra de exemplu pe hi5 meu http://deeaandreD.hi5.com si dai unde imi canta mie melodia si iti alegi o melodie si o pui acolo unde scrie''despre mine'' si poze copy paste la commenturi astept fundita si lasa si commuri pe hi5 daca vrei:P

| shinedani explică:

Nuuu vreau sa pun l comentari poze de ex cu ingeras flori etc

| denisa_5043 a răspuns:

Pai te uiti la poza si mai jos scrie comentari si scrii* funda