| Miza a întrebat:

Plictiseala mareee. yawn dati`mi si mie plz idei de desene. ceva mai simplu orice. si grafitti orice. ( care da cele mai multe si faine idei funda, normal ) puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| gdIulian a răspuns:

D. Gray-Man, Katekyo Hitman Reborn, Elfen Lied, Chrono Crusade, 07 Ghost, Amatsuki, Asura Cryin 2, Basquash, Bleach, One Piece, Code Geass, Code Geass R2, Deadman Wonderland, Letter Bee, Viata cu Louie, Night Head Genesis, Samurai X, Soul Eater, Trigun, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty (cam astea's majoritatea pe care le'am vazut eu)

3 răspunsuri:
| gdIulian a răspuns:

Aaa =]] am scris si de geaba rolling on the floor. marog deseneaza Anime'uri, portrete ceti vine'n cap

| ゼロの a răspuns:

Pai incearca:SoulEater,Bleach,Naruto,Nana,GITS:SAC, DetectiConan,
Kikoriki, etc. Uita-te si u la siteul PeTeava
.ro Acolo is mai multe desene in romana si cu subtitrare.BAFTA!

| Miza explică (pentru ゼロの):

Scuze daca nu am scris bine, ma refeream la desene, de desenatlaughing cum ar fi trandafiri, tatuaje etclaughing nu desene de la tv big grin