| Anonymus5 a întrebat:

dati-mi cateva idei sa scap de plictiseala! Funda

7 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Joaca-te pe pc, asculta muzica, citeste niste reviste mai vechi, scotoceste ptin casa in cautare a ceva anume sau doar pentru amuzament, danseaza, canta, cauta-ti melodia preferata si cauta mai multe informatii despre cantaretul care canta piesa, vorbeste cu prietenii pe mess/chat, stai pe facebook, uita-te la TV, decoreaza-ti/ redecoreaza-ti camera cu postere/postere noi, suna-ti o prietena/prieten sau dai mesaje, reciteste o carte care ti-a placut mult, mananca (chipsuri, seminte, popcorn etc), machiazate, fa-ti unghiile (daca esti fata), intra pe diverse site-uri si cauta-ti desene/filme mai vechi/noi care vrei sa le mai vezi o data. cam atat iti pot zicehappy

| Mandark a răspuns:

Joaca te cevawinking bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Scapi de plictiseală dacă vizitezi http://lecturirecenzate.ro/ și http://zinnaida.ro/ Încearcă!

| Anonymus5 explică (pentru anonim_4396):

Din cate inteleg incerci doar sa iti faci reclama la siteurile tale probabil

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus5):

Ar putea să pară așa, la prima vedere, dar nu este așa. Dacă vrei, uită-te la profilul meu, la sutele de răspunsuri pe care le-am dat. Au vizat ceea ce a cerut acela care a pus intrebarea. Dacă s-a potrivit, l-am invitat și pe site-urile mele, pe care te invit din nou să le vizitezi. Ție ți-am adresat doar invitația pentru că așa s-a potrivit, ai cerut idei să scapi de plictiseală, astea au fost ideile mele. Ai scăpat, până la urmă?! big grin

| 13cris a răspuns:

Raspunde la intrebari pe TPU big grin

| sadforever02 a răspuns:

Uita-te la un anime sau joacate http://eune.leagueoflegends.com/ sau fa-ti un forum gg:)