| Teddy_6960 a întrebat:

Pls am nevoie de rete pentru haine webkinz vreau retetele nu sa-mi trimitieti dau funda la cel care imi trimite cele mai multe si mai tari retete pls mult ceau

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ÐiÐi a răspuns:

Intra pe webkinz insider, teddyboy2000!

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teddy pune in masina de croitorie pantofi rosii cu inimi coif de printesa ochelari inimi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BA DA SA NU VA SUPARATI CA VA SPUN DA SUNTETI TARE DUSI., voi luati un site de pe pagina webkinz si il postati aici, sau luati o reteta de acolo, vreau sa va zic ca siteul ala e o prostie dabea daca are 3 retete complete restul au numai semnul intrebari, uite aici un site bun. http://www.webkinzinsider.com/wiki/Solved_Clothing_Recipes