| SweetyDeny a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute? Mi-am tras jocul GTA bucuresti (tip san andreas).
L-am jucat o data si a doua zi n-a mai mers. As vrea tare mult sa-l mai joc. Habar n-am ce s-a intamplat de nu mai merge.

Răspuns Câştigător
| dienisor a răspuns:

Poate are virusi scaneazal!
iar daca nu atunci reinstaleazal pote atunci va merge

5 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

GTA Bucuresti nu are virusi! Si nu are treaba cu conexiunea problema e ca trebuie sa-l tragi din nou daca nu ma insel!

| MihaiN1 a răspuns:

Ti l-ai tras, ha?

| Trăie a răspuns:

In ce sens nu merge nu porneste?

| Dianna_4317 a răspuns:

Cred ca are virusi ori e de la conexiune.

| FackingJungle a răspuns:

DA fi mai explicit. adica scrie mai ''corect'' la intrebarea asta pot sa iti raspund doar '' unde ti l-ai tras''