| Roxss a întrebat:

Poate e o intrebare stupida, dar...
Cum pot sterge pe cineva de la prieteni pe facebook? Nu am gasit.Si vreau neaparat.sad
PSbig grinau fundita pentru cel mai bun raspuns(si daca nu cer prea mult...)ar fi buna si-o poza ceva.:-s Pentru ca am inteles ca e un "x" pe undeva.straight face

Răspuns Câştigător
| Miruna3094 a răspuns:

Te duci la profilul persoanei respective si sub poza aia scrie Scoate din lista de prieteni dai click acolo

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pagina de profil a prietenului, in stanga, jos de tot este un link Remove from Friends, voila happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profilul respectivei persoane in stanga jos ai : -sugereaza prieteni...- denunta, blocheaza aceasta persoana si - sterge din lista de prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu: da-i la Account si dai la primul Edit Friends, apoi iti apar toti prietenii si in dreapta lor iti apare un X si dai click pe el big grin
atata tot >big grin

| tweety28 a răspuns:

Raspunsurile anterioare sunt bune dar tine cont de faptul ca il stergi din lista dar trebuie sa il dai block daca vrei sa nu iti mai trimita mesaje
e la fel ca yahoo messenger
daca il stergi el inca te mai vede in lista lui si poate sa iti trimita mesaje daca ii dai block scapi de mesajele lui