| NoName_9903 a întrebat:

Poate gresesc, dar ieri sub rank aparea un numar de peste 3000 utilizatori, astazi vad doar 1400... voi ati observat? pentru adminTPU: s-a schimbat ceva in raportare?

Răspuns Câştigător
| catalinten a răspuns:

Era un bug, din pacate, care numara si utilizatorii anonimi (cei care au pus intrebari/raspunsuri) fara sa fie inregistati. Acum am remediat si numarul este cel corect. Ne cerem scuze pentru aceasta problema.

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Da asa e. Ceva nu-i in regula. Poate ca sunt doar cei inscrisi in anul acesta? Sau cei care activeaza. Nu stiu ce sa zic. Eu nu stiu inca dupa ce criteriu se fac si clasamentele... Dar asta ar fi o intrebare de pus...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ai dreptate acum am observat, ieri apareau peste 3000 astazi apar decat 1400 si ceva... poate i-au dat afara pe aceea care nu au dat niciun raspuns pana acum...cine stie...