| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca s-a schimbat sistemul, dupa ce criterii suntem numiti "utilizatori seniori sau juniori"? E vorba de vechime, rank etc?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Un membru junior poate să devină senior doar când are minim 100 de răspunsuri. Uite, citeşte mai multe aici:
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Baftă!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti junior pana indeplinesti, cumulativ, 2 conditii: cel putin 10 zile de activitate pe TPU si cel putin 100 de raspunsuri, dupa aceea treci la senior. Numai bine!

| Hombre a răspuns:

BlahBlah trebuie sa da-i spaga si esti rezolvata, o capra te costa, am auzit ca sefilor le place pastrama ca vine toamna. Ti-o spun din experienta multe treburi le-am rezolvat cu caprele.

| smeeagol a răspuns:

@Ioandelasal ''cel putin 10 zile de activitate pe TPU'' mai speriat am crezut ca trebuie sa fi activ cel putin 1 zi din cele 10. apoi se reia din nou ...Ar trebui sa avem la contul nostru ceva de genu. cont parcat sau in vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Si totul datorita satanistilor de pe TPUrolling on the floor