| sweetpeppers a întrebat:

Poate sa imi dea cineva va rog o adresa online unde se poate citi jurnalele vampirilor intoarcerea :suflete umbra? al 6-lea volum? multumesc anticipat! Si... pe cine preferati? Stefan sau Damon?-eu categoric Damonhappy

2 răspunsuri:
| Lala18 a răspuns:

Nu cred ca e postata online cartea.Si eu am cautat de mi-au sarit capacele si n-am gasit vol.6.Imi pare rau. Daca apare te anunt.
Il prefer pe Damon.E baiat bun, dar se ascunde dupa masca aia de afurisit.Si Stefan e ok.

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Am eu al saselea volum electronic, daca il vrei. ai cumva volumul 7? miez de noapte se numeste. am cautat de am innebunit si nu am gasit nimic sad Ma contactezi pe ancutzamarin (id-ul meu)