| anonim_4396 a întrebat:

Pot afla adresa de hi5 a cuiva daca are profilul privat? Nu stiu daca intelegeti...adica am gasit hi5-ul dar vreau sa aflu adresa exacta(aia cu nu stiu ce.hi5.com)...si nu am id-ul de mess.

3 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Fai o cerere de prietenie si iti va da accept pe hi5 ma refer si apoi poti sa vezi si profilul si nu trebuie sa ai neaparat id lui sau a ei

| fsdfsd a răspuns:

Pai daca este privat nu poti vedea prea multe, trimitei o cerere de prietenie si afli apoi ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa precizez big grin fara sa trimit cerere de prietenie