| lolipop_9038 a întrebat:

Exista o modalitate de a afla adresa de mess a cuiva?

7 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Bineînţeles. Modalităţi sunt o grămadă, depinde acea persoană pe câte reţele de socializare sau alte chestii de genul şi-a făcut cont, şi eventual poate apărea specificat pe-acolo pe undeva şi un ID. În esenţă, încearcă o căutare prin profilele de Facebook şi Hi5 ale respectivei persoane.
O seară bună! happy

| Dannyjj a răspuns:

Adresa de mess al cuiva de unde? De pe tpu.ro, de pe hi5 sau de unde?
De pe site-urile mentionate mai sus nu cred ca poti afla idul cuiva.

| Minks a răspuns:

Da, il intrebi personal.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Sa intrebi persoana respectiva. Daca vrea sa ti-o dea.

| rebb a răspuns:

Intreband acea persoana?-.-"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... te duci si il intrebi sau intrbi pe cineva care e prieten cu el