| ray_1368 a întrebat:

Pot sa aflu cine m-a sunat cu numar necunoscut?

sau raman cu. curiozitatea?laughing

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ai cum sa afli big grin Am incercat si eu si tot degeaba laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa afli, daca tii neaparat du-te si intreaba la cei de la vodafone\cosmote sau de unde ai tu tel.

| User a răspuns:

Nu cred si nu stiu sa se poata. daca s-ar putea n-ar mai fi numar necunoscut, corect?

| Spintecatorul a răspuns:

Se poate afla. era un site unde iti inscriai telefonul, iti venea un cod prin sms, si acolo ti se inregistrau toate apelurile primite si date de pe telefon si puteai sa vezi chiar si nule ascunse. Dar din pacate nu mai stiu site'ul sad.

| Puiutz a răspuns:

Cred ca ramai cu ealaughing...dk a fost numar privat nu se poatesad.

| madalinutza a răspuns:

Nu se poate.sad
ca nu iti arata numarul.
da poate te mai sunasmug

| andrei123 a răspuns:

Nu se poate! din pacate o sa mori din cauza curiozitatii care te va macina de acum in colo ca pe mine! laughing

| andreea4ever a răspuns:

Am auzit ca doar daca esti pe abonament poti. Da nu e ceva sigur. Poti merge firma de unde ai tu cartela sa intrebi. Dar totusi cred ca se poate!

| nutty a răspuns:

Incearca sa iti activezi mesageria vocala, pentru ca ea stocheaza numarul.
Nu am incercat eu, dar am auzit ca functioneaza.

| OanaG a răspuns:

Crede`ma ca as vrea si eu sa aflu...happy

Mie mi-au zis cativa prieteni ca in momentul in care cineva te suna cu privat sa pui telefonul langa televizor, radio si vezi nr [tv, radio`ul sa fie deschise]

Eu nu am incercat inca big grin, dar voi incerca!

Pup:*

| bnj a răspuns:

Aflarea unui numar necunoscut se face doar cu mandat. Daca te ameninta cine te suna sau iti da mesaje de amenintare, te poti duce la politie cu dovada si politia va da de respectivul/respectiva.

| adydassler a răspuns:

Doar daca esti pe abonament asa cred, dar un lucru e cert ramai curioasawinking

| Rizer a răspuns:

Ramai cu curiozitatealaughinglaughing

| denisa20 a răspuns:

Nu poti afla.

| madalykuka a răspuns:

Curiozitatea...
sau politie bl bla bla,,, da nu ajungi uh pan' acolo pentru asa ceva
in poloitie au programe si depisteaza :*
=> curiozitatea smugstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-am sunat.
_____
http://www.spiritultimpului.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa aflustraight face daca ai gasit o modalitate da`mi add nebuni3_Ad3varata

| Dididss a răspuns:

Dai la optiuni la nr acela privat o sa iti apara setare ca, 3 liniute a sterge acest nr definitiv, a afla acest nr, a suna la acest nr si dai pe a doua a afla acest nr. fundita pls nu am nici una crying((

| maryaducu a răspuns:

...sau intuieste...
Daca era asa important te mai suna o data! happy