| sckymosul17 a întrebat:

Pot sa merg pe plaja in pantaloni scurti sau se poarta doar slip, short etc?

5 răspunsuri:
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

De ce nu? Conteaza sa te simti tu bine happy. Totusi te bronzezi mai bine cand porti slipul. Dar ti-am zis...conteaza sa te simti bine happy. Distractie placuta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh acum nu trebuie neaparat sa mergi in slip pantaloni scurti sau slip tot aia~!~

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu zic slip.

| alealexuta a răspuns:

Si eu zic ca tot slip.happy

| Amy555 a răspuns:

Eu zic sa porti slip! te bronzezi mai bine sau cum vrei tu..merg si pantalonii scurti!