| 123456 a întrebat:

Poti cumva sa stergi intrebarile care le-ai pus? din intrebarile mele

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poti sterge dupa ce au fost publicate. Intra in CONTACT si scrie un mesaj prin care rogi adminul sa-ti stearga intrebarile. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus, in dreapta, scrie contact dai click acolo si le spui celor de la TPU ce doresti.winking

sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca e mai rapid asa(cand mi-am sters un raspuns) decat prin mesaj la contact:raporteaza-ti intrebarile pe care le vrei sterse cu caracter irelevant si la detalii scrii"drepturi de autor".