| PanicInThePentagram a întrebat:

Poti sa vezi poze si profiluri pe facebook chiar daca n-ai cont?

3 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Depinde de contul fiecarei persoane. unii isi pot seta ca profilul lor sa fie vazut de oricine sau doar de prieteni. funda?

| AlysaAly a răspuns:

NU poti pentru ca si atunci daca cineva iti trimite o pagina cu o poza de la facebook nu te lasa nici atunci chiar daca nu esti intart p cont, ca poti vizualiza profilul cuiva trebuie s ai cont, cele care n te lasa se le vizualizezi sunt cele private numai daca ai facebook. Daca nu ai cont nu poti sa intri sa vezi nimic.winking

| cammm a răspuns:

Nu ai cum.Trebuie sa fii logat ca sa vezi pe facebook vreo poza. Iti faci cont fara poze ca e usor..si apoi poti cauta pozele altora.

cu placere

Întrebări recente