| JohnCena10000 a întrebat:

Primavara,vara,toamna sau iarna ce alegeti?

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Iarna deoarece îmi place anotimpul enorm plus peisajele montane, este ceva de nedescris, acum fiecaru-ia ce-i place, o seară minunată!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna.

| AddaSunnii a răspuns:

Eu una, nu mă prea pot hotărî. Cel mai mult îmi plac vara și iarna, pentru că sunt speciale.îmi place atmosfera și căldura verii, dar și suspansul dinaintea Crăciunului. Dar îmi plac și toamna și primăvara. Primăvara e frumos să te plimbi și să vezi cum încet-încet se încălzește vremea. Și toamna e frumos, îmi plac ploile de toamnă și mai ales Halloween-ul laughing

| Clasikkboy a răspuns:

Vara...ma distrez cel mai bine si mai mult!

| thegatekeeper a răspuns:

Toamna si iarna imi plac cel mai mult. Imi displace canicula si atmosfera de vara, in general.

| SkiLLah a răspuns:

Primavara deoarece nu e asa cald, doar putin caldut poti sta in haine scurte si te distrezi mult!

| positivity a răspuns:

Pentru mine toate anotimpurile sunt speciale. Dar, cel mai frumos e primăvara. Mii de copaci înfloriţi, petale peste tot. Eu spun că este cu adevărat frumos.